2. KORIZMENA NEDJELJA

OBAVIJESTI CRKVE PRESVETOG TROJSTVA

24.OŽUJKA  2019.

3. KORIZMENA NEDJELJA

Sljedeći tjedan u katoličkoj crkvi slavimo:

Ponedjeljak  NAVJEŠTENJE GOSPODINOVO – BLAGOVIJEST

Utorak:  sv. Montan i Maksima

Srijeda : sv. Rupert

Četvrtak:  sv. Siksto III.

Petak : sv. Bertold

Subota:  sv.Petar Reagalat

Nedjelja 4 . KORIZMENA NEDJELJA (Sredoposna)

• Utorkom nastavljamo pobožnost sv. Antunu
  • U četvrtak je redovito klanjanje pred Presvetim oltarskim sakramentom
  • Pobožnost križnog puta u našoj crkvi je; srijedom u 18,00 sati, petkom u 9 i 18 sati i nedjeljom u 18 sat
  • U petak je križni put u 9,00 sati, a nakon toga je sveta misa
  • Najavljujemo hodočašće Mariji Pomoćnici u slovensko nacionalno Marijansko svetište Brezje, 11.5.2019 s polaskom u 6:00, prijave i uplate puta su u knjižari našeg samostana, cijena puta je 150 kn
  • Od četvrtka do nedjelje, 28. do 31. 3. u župi GBP je korizmena duhovna obnova za sve mlade i odrasle vjernike. Napose su pozvani roditelji prvopričesnika, krizmenika i svi drugi roditelji. Bit će susreti s mladima i djecom. Voditelji su don Damir Stojić i don Mihovil Kurkut, salezijanci iz Zagreba. Program je u četvrtak, petak i subotu od 17,30 h i nalazi se u zadnjem listiću. Preporučujemo svima uključivanje. Završetak je nedjeljnim dopodnevnim misama.
  •  Preporučamo vam vjerski tisak: novi broj Glasa Koncila i ostale časopise, a u našoj knjižari možete nabaviti nabožne predmete, knjige i ostalo…